Трето място за нашите момичета в областния турнир по тенис на маса. Поздравления!

Трето място за нашите момичета в областния турнир по тенис на маса. Поздравления!

Медалите и грамотите от “Математика без граници”![]()
![]()
за нашите ученици

Отборът от момичетата на ОУ "Г. Бенковски" спечели 1. място на общинското първенство по тенис на маса. Продължаваме надпреварата в областния кръг. Желаем ви успех, момичета!

След изиграни трудни и оспорвани срещи по тенис на маса нашите момчета завоюваха заслужено 3-то място. Поздравления за отличното представяне!





Четвъртокласникът Лъчезар Минев спечели сребърен медал на състезанието "Свети Николай Чудотворец" и II място на Коледното математическо състезание. Браво, Лъчо!
