images/gbenkovski/slayder/01.jpg
images/gbenkovski/slayder/second02.gif
images/gbenkovski/slayder/thurth_03.gif
images/gbenkovski/slayder/forth04.gif
previous arrow
next arrow

Момичетата ни първи на общинското по тенис на маса!

Отборът от момичетата на ОУ "Г. Бенковски" спечели 1. място на общинското първенство по тенис на маса. Продължаваме надпреварата в областния кръг. Желаем ви успех, момичета!