Учениците от 6. клас създадоха „Оранжерия в класната стая“. Проектът се осъществи в часовете по Технологии и предприемачество. "Засадихме семена от копър и с интерес наблюдавахме техния растеж ден след ден. Учениците се грижиха с внимание и търпение за растенията, като проследяваха всяка промяна. В края на седмицата излязохме навън, за да се погрижим и за растенията в училищния двор – с радост поляхме порасналите дъбчета, борчета и люляк. Проектът съчета забавление и отговорност, а децата показаха истински ентусиазъм към природата и грижата за нея", сподели г-жа Елена Георгиева.







