images/gbenkovski/slayder/01.jpg
images/gbenkovski/slayder/second02.gif
images/gbenkovski/slayder/thurth_03.gif
images/gbenkovski/slayder/forth04.gif
previous arrow
next arrow

Оранжерия в класната стая

Учениците от 6. клас създадоха „Оранжерия в класната стая“. Проектът се осъществи в часовете по Технологии и предприемачество. "Засадихме семена от копър и с интерес наблюдавахме техния растеж ден след ден. Учениците се грижиха с внимание и търпение за растенията, като проследяваха всяка промяна. В края на седмицата излязохме навън, за да се погрижим и за растенията в училищния двор – с радост поляхме порасналите дъбчета, борчета и люляк. Проектът съчета забавление и отговорност, а децата показаха истински ентусиазъм към природата и грижата за нея", сподели г-жа Елена Георгиева.