Проект "Образование за утрешния ден"

Електронен дневник

Иновативно училище

Уча.се

Електронен стол

Закуска 1-4 клас

47 медала от "Математика без граници"

Осем златни, девет сребърни и 30 бронзови медала получиха нашите ученици от състезанието „Математика без граници“ -есенен кръг. Ето и медалистите:
Адриана Мартинова Киселичкова – 1.в клас - златен
Анастасия Неделчева Танева – 1.в клас – златен
Богдан Михайлович Максимов – 1.в клас - златен
Божидара Христова Георгиева – 1.в клас – златен
Искрен Николов Николов – 1.в клас - златен
Мартина Тодорова Алексиева – 1.в клас - златен
Мая Велизарова Йонева – 1.в клас - златен
Михаил Станев Стоянов – 1.в клас – златен
Асен Грозданов Тодоров – 1.г клас – сребърен
Димитрия Иванова Испирова – 1.в клас - сребърен
Ивайло Тодоров Георгиев – 1.б клас – сребърен
Стела Юлиянова Станкова – 1.в клас- сребърен
Теодор Ивайлов Иванов – 1.а клас – сребърен
Борис Христов Топалски – 2.в клас- сребърен
Елица Мариянова Димова- 2. в клас – сребърен
Петър Мартинов Донев – 4.б клас – сребърен
Сияна Кирилова Петкова – 4.б клас – сребърен
Адриана Илкова Шербетова – 1.г клас – бронзов
Алекс Сезгин Осман – 1.г клас – бронзов
Дарина Павлова Корестилова – 1.г клас – бронзов
Дебора Динкова Николова – 1.г клас – бронзов
Димана Красимирова Европова – 1а клас – бронзов
Димитър Росенов Енчев – 1г клас - бронзов
Емануела Русланова Стамова – 1.г клас – бронзов
Галин Методиев Колев – 1.г клас - бронзов
Ивета Радославова Радева – 1.а клас – бронзов
Мартин Маринов Костов – 1.г клас – бронзов
Мартин Йорданов Коци – 1.а клас – бронзов
Никола Николаев Терзиев – 1.г клас – бронзов
Сиана Илианова Стоянова – 1.г клас - бронзов
София Ивайлова Станчева – 1.г клас – бронзов
Теодор Димитров Гайдов – 1.а клас – бронзов
Виктор Божидаров Стоянов – 1.г клас – бронзов
Веселин Веселинов Вълканов – 2.б клас – бронзов
Александър Теодоров Стаматов- 3.б клас – бронзов
Диана Ангелова Ангелова- 3.а клас – бронзов
Мария Красимирова Янева -3.а клас – бронзов
Пея Руменова Иванова – 3.б клас – бронзов
Мая Николаева Дончева – 4.а клас – бронзов
Тодор Тянков Митев – 4.б клас – бронзов
Александра Антоновна Варламова – 5.б клас – бронзов
Аслъ Смаил Алиосман – 5.а клас – бронзов
Николай Николаев Стойнов – 5.в клас – бронзов
Честито на всички призьори!
Baner1
baner2
baner3