ЗЛАТО И ВЪВ ФУТБОЛА

Футболният отбор на ОУ „Георги Бенковски” , воден от г-жа Теодора Желязкова , спечели първо място в турнира за купата на СФК „Свети Никола”. В надпреварата, провела се през уикенда, участваха 18 училищни отбора от региона, а срещите се играха в зала „Никола Станчев”. Ето и златните медалисти, спечелили купата на турнира : капитанът на отбора Алекс Попов -7. „б” клас, Стоян Богданов – 7. „а” клас, Стоян Павлов- 7. „а”, Григор Симеонов - 6. „а” клас, Димитър Баев- 6. „а” клас, Антони Йорданов – 6. „а” клас, Александър Димитров – 5. „а” клас и Кристиан Петров- 5. „б” клас. С много голове и асистенции капитанът, Алекс Попов, изведе тима ни към върха. За това спомогнаха и останалите нападатели в отбора. Защитата също беше на отлично ниво. Голяма радост донесоха головете на Кристиан Петров, Стоян Богданов и Григор Симеонов. Младите футболисти на ОУ „Георги Бенковски” се наложиха над връстниците си от няколко училища, сред които ОУ „Любен Каравелов” гр. Бургас, СУ “ Н. Й. Вапцаров“гр. Царево и СУ „Константин Петканов” гр. Бургас.

Честита голяма победа, момчета!!! Поздравления и за треньора г-жа Теодора Желязкова!